אירוע ביתי מאפשר מפגש אינטימי וחיבור בין חברים וקרובי ומשפחה, בדרך כלל כאלה המכירים אחד את השני ומרגישים בנוח אצל המארחים ובין אנשי הקבוצה. במרבית המקרים אנו מצפים, שגם האלכוהול יוסיף אווירה וירים את מצב הרוח, אך אירועים כאלה צריך לתכנן היטב.

עורכים מסיבה עם חברים? חוגגים אירוע יום הולדת או יום נישואין ואוהבים אלכוהול?  אנו מציעים לכם להפוך את האירוע לייחודי ומהנה, לשלב בחגיגה אלכוהול איכותי ולערוך סדנת אלכוהול בבית.

איך אפשר להפוך סדנת אלכוהול בבית לחוויה מסחררת?

ההצלחה של סדנה בבית בשילוב אלכוהול תלויה בדרך בה תארגנו את הערב ותוסיפו לו ייחודיות והנאה למשתתפי הסדנה. נפרט מה כדאי לקחת בחשבון:

מי מעביר את הסדנה?

בחרו איש מקצוע מבין עניין ובעל ניסיון עשיר בתחום  להפיק ולהעביר את הסדנה דרך הכנת הקוקטיילים בשילוב סיפורים מצחיקים, משחקים ועוד. הוא יגיע עם הציוד והאלכוהול וידאג לשעשע את האורחים במשך הערב.

איך לתכנן?

כדאי לתכנן את האירוע לפרטי פרטים מסביב לסדנה שהזמנתם. התחילו עם רשימת אנשים וודאו שיש לכם מקומות ישיבה לכולם, התאימו את המועד למזג האוויר, במיוחד אם תרצו לערוך את הסדנה בגינה או במרפסת הגדולה שלכם. תאמו את לוח הזמנים עם מעביר הסדנה ושתפו אותו בתכנון הערב.

בחירת סוגי האלכוהול

התאימו יחד עם מנחה הסדנה את סוג האלכוהול לגילם, לאופיים ולהעדפותיהם של המשתתפים באירוע. בחנו האם קהל האורחים צעיר, מבוגר, רק גברים, רק נשים או קהל מעורב, האם בין האורחים יש שומרי כשרות וכו'. לא כולנו אוהבים את אותו סוג האלכוהול ולא מגיבים באופן דומה לסוגים של אלכוהול כך לדוגמה יהיו כאלה שיעדיפו קוקטיילים אקזוטיים ואחרים יעדיפו ויסקי או בירה, קחו זאת בחשבון.

לא על בטן ריקה

כדי שחגיגת האלכוהול לא תצא משליטה דאגו לכיבוד שיתאים לסוג האלכוהול שבחרתם או לסוג האורחים שלכם. אם תרצו להתאמץ ולהכין או להזמין עבור האורחים גם אוכל יחודי בקונספט מעניין תוכלו להפוך סדנת אלכוהול בבית לאירוע בלתי נשכח, שגם ישאיר טעם של עוד, תרתי משמע.

אוהבים לרקוד?

אם אתם מכירים היטב את האורחים שלכם ויודעים שהם אוהבים לרקוד, מוזיקה תשדרג את האירוע, ואחרי שכולם למדו את רזי האלכוהול תוכלו יחד עם האורחים שלכם להשתחרר לצלילי המוזיקה, ופשוט ליהנות.

עוד סדנאות המתאימות לאירועים ומסיבות

אם  אתם רוצים להרחיב את החגיגה אפשר להתארגן ולערוך יום סדנת אלכוהול. האפשרות מתאימה גם לאירוע ביתי וגם לחגיגה משכרת חושים מחוץ לבית. מומלץ לשלב זת גם במסגרת יום גיבוש לעובדים כמו אנשי מכירות, שלא במסגרת רשמית. 

סדנאות תיאטרון יכולות לשמש כאחד מנושאי קונספט לאירועים ומסיבות. דרך סיטואציות של החיים וכלי תיאטרון אפשר ליצור חוויה מגבשת בדרך של הומור, שמסייעת גם לפיתוח מיומנויות תקשורת בין אנשים.