זה אולי נראה בהתחלה כמו משימה קלה וסופר פשוטה, אבל לארגן מסיבת רווקות זו משימה לנשים רציניות בלבד, כי כשצריך לתאם מגוון פעילויות שיתאימו לחברות של הכלה מבית הספר, מהצבא, מהעבודה ומהטיול להודו, צריך להתחשב בהמון גורמים, החל ממה שישמח את הכלה ועד לפעילות שיתאים לכל הבנות לזרום אתה. אז אספנו כמה טיפים למארגנת מסיבת הרווקות, וכמה רעיונות לפעילויות שכולן ייהנו מהן כמו סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות, כדי להוריד את רף הלחץ, שבטוח עלה מהפתיח של המאמר.

סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות - מתי מתחילים בהכנות?

על מנת לארגן מסיבה שאף אחת לא תשכח, ולא להיזכר בדברים ברגע האחרון, עדיף להתחיל בהכנות סדנת אלכוהול למסיבת רווקות כחודשיים לפני המועד המתוכנן. זו מסגרת זמן שמספיקה גם לאסוף את כולן, גם להזמין מנחה לאטרקציה מגניבה וגם לארגן את כל מה שנחוץ מבחינה לוגיסטית. אחרי הכל, מארגנת האירוע צריכה ליהנות גם בדרך אל החתונה.

איסוף מידע

לפני הכל, כדאי לבדוק עם הכלה לעתיד את מי היא מעוניינת להזמין. האם היא רוצה רק חברות קרובות? האם האמא והחמות מוזמנות? ומה בנוגע לגיסות לעתיד? מומלץ לאסוף את הטלפונים של כל המוזמנות ולהכין רשימת תפוצה בוואטסאפ.

גיבוש קונספט

דבר נוסף שכדאי מאוד לבדוק עם הכלה, הוא מה הקונספט שהיא חושבת עליו. לא לכולן מתאים שיגיע שוטר שיחשוף ריבועים ושתייה מקשית פאלית, ואם יש ספק, ולו הקטן שבקטנים ווה לבדוק דופק. יש מגוון פעילויות מהנות שניתן לעשות במסיבת רווקות, וממש בהמשך נמנה כמה מהטובות שבהן. יש למה לחכות!
סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות - המרומים

כולן צריכות ליהנות 

נכון, קשה לרצות את כולן, ובמיוחד כשמתאגדות בנות שונות ממקומות שונים בארץ ומתקופות חיים שונות בחייה של הכלה, אך חשוב לפחות לנסות לקלוע למה שכולן אוהבות. אפשר לבקש מכל אחת באופן אישי רעיון או עצה, ושימו לב, בשום אופן, לא לפתוח את הנושא לדיון בקבוצה, רוב הסיכויים שתצטערו שבכלל שאלתן, ראו הוזהרתן!!! ההחלטה הסופית תהיה של המארגנת, מן הסתם, אך נקודת התחלה טובה לצאת ממנה היא לבחור פעילות שמתאימה לכלה. אחרי הכל, היא המכנה המשותף של כל המשתתפות, כך שזה מגדיל את הסיכויים שלכן לקלוע.

ומה עם מתנה לכלה?

התפיסה השגויה, שכל אחת צריכה להביא מתנה יכולה להרוס את האווירה. אם כל כך חשוב לכן להעניק לכלה מתנות, עדיף לקבוע סכום כסף, שכל המשתתפות משקיעות לצורך הפקת המסיבה והפעילות, וממנו להקצות סכום למתנה. כן, עבודה במסגרת תקציב מוגדר מראש אולי היה צריך להיות הטיפ הראשון שניתן לכן, העיקר שהבנתן את העיקרון.

מפגש חברתי, לא לרשת החברתית

לא כל אחת אוהבת לשתף כל פרט מחייה ברשתות החברתיות, ולכן כדאי להיות רגישים עם הסוגיה הזו. אם אתן רוצות להפיץ את התמונות ממסיבת הרווקות תוכלו לעשות זאת במסגרת קבוצת הוואטסאפ שפתחתן עם ארגון המסיבה, סביר להניח ששיתוף התמונות בפורום הזה לא יפריע לאף אחת, ואפילו יוסיף קצת פלפל לקבוצה.

פעילויות שממש כיף לשלב במסיבת רווקות

אז כמו שהבטחנו, הנה כמה פעילויות ממש מגניבות למסיבת רווקות:

  • סדנת יוגה צחוק, שתקפיץ לכולן את שרירי הסרעפת ותמתח את שרירי הפנים. דרך אגב, זה גם מרזה וגם מיטיב עם עור הפנים.

  • הפעלה קומית ופיקנטית עם סקסולוגית, שתרענן לכולן את חדר המיטות.

  • רקדנית בטן, שתלמד את כל הבנות להניע את האגן ולנענע את הישבן בחינניות וחושניות.

  • עיסוי מפנק ומרגיע לכל המשתתפות.

  • על סדנת קוקטיילים דיברנו?

  • סדנת אלכוהול לרווקות במיוחד

את הדובדבן שבקצפת שמרנו לסוף- סדנת אלכוהול לרווקות

אם יש דבר אחד שבטוח מרים את האווירה בכל מסיבה, הוא אלכוהול איכותי ומשובח. המרומים מזמינים אתכן ללמוד, להרכיב ולטעום מבחר קוקטיילים עם משחקים והפתעות, הרבה צחוק ואווירה באנרגיה גבוהה. את הטעמים אתן תבחרו, כל השאר עלינו. גם קוקטיילים נטולי אלכוהול לנהגות ימתינו לכן פה, ובגדול, הולך להיות ערב בלתי נשכח, כי סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות היא באמת בחירה שמתאימה לכל אחת!

ואם החבר של החתן שואל, אז בשבילו יש לנו סדנת בירה מעולה!