תנו לנו לסדר לכם את הראש!
לקבלת הצעת מחיר, צלצלו עכשיו 050-227-6836 או הזינו פרטיכם בשדות הבאים

 

ההרשמה החלה!
הסטודיו למשחק של קארין מרום פותח עוד שנה של מסעות אישיים ומרתקים דרך שביל עולם התיאטרון.....

 

אני מזמינה אותך להצטרף אלינו למשפחת הסטודיו למשחק ולצאת איתנו למסע מרתק לגילוי יכולות שלא תמיד ידעת שקיימים בך! 

מתאים לאנשים עם ובלי ניסיון שמוכנים לצלול פנימה דרך עולם הבמה וקסם התיאטרון...
 

- קבוצות משחק לכל הגילאים!
- הסטודיו ממוקם בקיבוץ להבות הבשן

 

לחצו כאן להרשמה >>

 


הצצה לעמוד האינסטגרם
הצצה לעמוד הפייסבוק

 

צרו קשר:
קארין מרום
נייד: 050-7299517
Carineomm@gmail.com
 


 

 


ממליצים.....

קארינוש היא מפעל ללבבות שמחים. לחיוכים מאירי עיניים ופנים. כל מי שלידה זוכה בטוב שהיא מחלקת ונשאר קרוב. אחרי מופע העשור לסטודיו עף לי המוח והלב שלי החסיר פעימה. לדמיין זה דבר אחד ולהגשים ככה חלומות, זו כבר אומנות. אני נפעמת כל פעם מחדש מההשקעה, מהאנרגיות, מהאנשים הטובים שיש סביבה!
תודה על ההשראה. תודה על המתנה שהיא בחיי!


לאורך כל הדרך הכרתי חברים חדשים, אנשים נפלאים ונחשפתי לעולמם. יצרנו יחד, למדנו, התמקצענו והוצאנו מעצמנו את השחקנים שבתוכו. כל זה לא היה קורה ללא הליווי של קארין, היצירתיות שלה, ההתעקשות וההכוונה. קארין מגיעה לכל מפגש עם צחוקה המתגלגל, האנרגיות הסוחפות והאמונה בנו...היא דורשת, בונה, מכילה, מאפשרת, מפרגנת וגורמת לקסם לקרות...היא מלאה באהבה ועשייה מתוך תשוקה אמיתית ואמונה בתהליך, בנו ובתיאטרון.


בכל אחד מאיתנו חבויות אינספור דמויות ולאלו רצונות פחדים תשוקות.. בקבוצת התיאטרון קארין מצליחה בתבונה וכישרון רב להחיות בנו את הדמויות ומאפשרת לנו לגלות דרכן על עצמינו .. עונג צרוף..

אי שם בתחילת שנות השמונים נדבקתי בחיידק התיאטרון. לאורך כל ילדותי , נעוריי ובגרותי פלרטטתי עם החיידק הזה, עד שהגיעה גברת חייכנית , מתולתלת ומוכשרת וגרמה לי למסד את הקשר עם הבמה.
קארין בשבילי היא לא רק מורה ובמאית , היא גם מצפן - למדתי ללכת איתה בעיניים עצומות ולסמוך עליה כשהיא יוצרת ומייצרת את הדרך על הבמה ובחיים.

נכנסתי לקבוצת התיאטרון למתחילים של קארין מרום כי חיפשתי מקום שיתן לי כלים לעבודה שלי. ימי שני בתיאטרון הפכו להיות הימים שאני מצפה להם בהתרגשות והתלהבות של ילדה. לשחק, להציג, להשתעשע, להשתטות, לחשוף, להתרגש, לחוות...ערב בשבוע בו אני שוכחת מהעומס, מתנתקת ועושה משהו בשביל עצמי. מגיעה עייפה מהיום ויוצאת מלאת אנרגיות!!

להיות חלק מהקבוצה של קארין זה סוג של חלום. חלום של תיאטרון חלום של מפגש עם אנשים וחלום של מורה מדהימה. אין שיעור שאני לא יוצא ממנו מלא אנרגיות!

 

מכתב תודה:
 

 

13/06/2023

קארין היקרה

לדעתי את בכלל לא מורה למשחק, כאן בממלכה הקסומה שבנית את מזכירה לי יותר פסלת אבן אנושית.

נשמע קצת מופרך אבל אנסה להסביר...

כשפסל אבן מחזיק סלע הוא לרוב כבר רואה בתוכו את הפסל או הדמות, וכלי העבודה והפיסול הם רק הדרך להגיע ולשחרר אותה מתוך גוש האבן.

ואת מאוד דומה....

למרות שאת עובדת עם הילדים בקבוצה את כבר רואה בכול אחת ואחד מהם את הדמות הפנימית שלו.

בדרכך הנפלאה והרגישה תוך שאת מלמדת אותם את סודות ודרכי המשחק את עובדת עם כול אחת ואחד בצורה אישית וקבוצתית, מסירה מהם שכבות וחסמים, נוטעת בהם ביטחון ומעצימה אותם.

בסוף את לוקחת את כול הפסלים הקטנים שיצרת ומחברת ביניהם בתוך סיפור מסגרת , עובדת, מתרגלת, משקיעה , מדקדקת ומעמיקה עד שנוצרת לה ההצגה מופלאה.

והילדים , נראה שהם מצמיחים כנפיים ועפים.

כ"כ נהנים , משקיעים ואף פעם לא מפסידים שיעור או חזרה.

חווינו שנה משמעותית  ושוב ראינו איך הילדים משקיעים, חוזרים שמחים ולפעמים גם מתוסכלים אבל תמיד מאושרים ומלאי הודיה וטוב על מה שאת מעניקה להם דרך המשחק.

אז תודה ענקית לך על עוד שנה מופלאה של עשייה, קידום ונתינה.

כבר סופרים לאחור לתחילת השנה הבאה.

אוהבים ומעריכים מאוד, ההורים.

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5